Ägeda haigusega patsiendid suunatakse esmalt alati pereõe vastuvõtule. Kõikide meie töötajate nimekiri on meie interneti koduleheküljel ning ooteruumis asuval stendil. Registratuur on avatud tööpäeviti kell 8.00 – 18.00.
Telefon 6014709, e-post: info@jazepovapak.ee
Perearsti ja pereõe vastuvõtt
Perearsti või pereõe vastuvõtule on vajalik etteregistreerimine: tel.6014709.Registreerimisel küsitatakse patsiendi isikukoodi ja vastuvõtule pöördumise PÕHJUST (haigestumine; tõendi või dokumendi väljastamine; retsepti pikendamine vm) .
Juhul, kui Te ei saa kokkulepitud vastuvõtule ilmuda, palume sellest koheselt teatada. Nii saame vabanenud aja pakkuda järgmisele abivajajale.

Kordusretseptid
Kordusretsepte saab tellida tel. 6014709 või e-mailil info@jazepovapak.ee. Kordusretseptid on ravimid,mida arst on patsiendile välja kirjutanud ja mida patsient tarvitab pidevalt.

Kooli puudumistõend
Kooli puudumistõendite väljastamisel perearstidel kohustust ei ole.
Puudumistõendid kirjutab lapsevanem või hooldaja.

Eriarstile suunamine
Saatekirju väljastab arst ja selleks on alati vajalik arsti vastuvõtule registreerumine isegi.
Ilma perearsti saatekirjata võib pöörduda järgmiste erialade spetsialisti vastuvõtule: hambaarst, silmaarst, psühhiaater, naha- ja suguhaiguste arst, naistearst, meestearst, ftisiaater ning värskete traumade korral traumatoloog. Teiste erialade arstide vastuvõtule on võimalik ilma saatekirjata omal initsiatiivil registreeruda tasulisele vastuvõtule.

Lgp. perearstikeskuse külastaja!
Perearstikeskuse töötajate eesmärk on pakkuda teile võimalikult head arstiabi ja teenindust. Palun kirjuta meile, mis sulle on meie tervisekeskuses meeldinud või mida saaksime sinu teenindamisel paremaks muuta.

    16. Kas tahaksite perearstikeskuse töös midagi muuta? *
    jahei